Tere tulemast Loode talusse!

Privaatne puhkus
Loode turismitalu asub Kuralase külas Tagamõisa poolsaarel Lääne-Saaremaal. Siia saabudes naudite harjumatut vaikust, vaid mets- ja koduloomade hääled ümbritsevad Teid 19. saj. hõngulises talus.

Ehe ja Saaremaine
Siinse puhkuse teeb meeldejäävaks aidaromantika ning suitsusauna mahe leil. Alati saab käia ka duši all või Soome saunas. Suvepäikest nautida ja lisaks ujuda saab Uudepanga lahes, kus on ilus liivarand. Siit kaugele ei jää ka Harilaiu poolsaar ning Kiipsaare tuletorn, Odalätsi allikad, Suuriku pank ja palju muud! Naaberkülas ootavad sõbralikud Saaremaa-tõugu hobused, kellega ratsutada on ühtviisi mõnus nii lastel kui täiskasvanutel. Lähedalolevale Vilsandi saarele sõitjad saavad alati kaks elamust – nii veerandtunnise meresõidu kui ka Papissaare sadamasse sõidu mööda sajandivanust ainulaadset munakiviteed, mis on enam kui kolme kilomeetri pikkune; põnev on ka jalgsimatk üle laidude.

Eripalgeline loodus
Meie talu ümbruses on rikkalikult erinevaid taimi ja orhideede matkarada. Siinne loodus on vaheldus-rikas ja mitmekesise rannajoonega – pankrannikust liivarannani. Võimalus matkamiseks jalgsi või jalgratastel. Väga head ujumisvõimalused nii meres kui järves.

Toitlustus ja majutus
Kodused toidud kohalikust toorainest: kala, lambaliha, metsloomaliha jne. Lauavesi kohalikust allikaveest.
Suured wok- ja paellapannid võimaldavad teha süüa kuni 100-le inimesele. Grilli- ja peomaja pakub suvisel ajal võimalust pidada pidu vabas õhus kuni 60-le inimesele.

Ööbimisvõimalus talu peahoone teisel korrusel, aidatubades ja -lakas ning väikeses popsimajakeses. Kokku majutame kuni 34 inimest tubadesse. Lisaks on kadakasel karjamaal olemas ka telkimisplatsid koos pesemisvõimalusega. Sobiv koht ürituste korraldamiseks nii peredele kui firmadele.

 Talu peahoone