Tegevused talus

Gongiteraapiahelidega massaaž ehk teraapia gongide abil

Helide puhul on tegemist nähtamatu maailmaga, mida saab tunnetada ja mis on meie tundemaailma üks võimsamaid mõjutajaid. Heliseansside tegemiseks kasutatakse tavaliselt mitut gongi, erinevaid nuiasid, tiibetikellasid jms instrumente. Heliteraapia abil võib end vabastada hirmudest, pingetest, kinnismõtetest. Gongiteraapia kestab tund aega ja seanssi saab kuulata lamades või istudes. Selle helide rännaku ajal kaob aja- ja ruumitaju, võib tunda sooja- või külmalaineid üle kogu keha. Igaühele mõjub see võimas helidegamma isemoodi.

Inimese iga rakk ja kogu keha tervikuna resoneerub erinevatele helidele. Gongi müstilised helid vabastavad meie keharakkudesse kuhjunud emotsioonid ja pinged. Samuti aitavad gongihelid meil lihtsamini jõuda alfa tasandile ning seeläbi kasutada paremini oma loovuse tasandit. Need orgaanilised helid aitavad idamaa filosoofia järgi vabaneda hirmudest ja teistest negatiivsetest emotsioonidest. Me loome oma reaalsust läbi selle, kes me oleme – milliseid energiaid ja vibratsioone me väljapoole kiirgame. Läbi gongihelide saame korrastada ja tasakaalustada oma vibratsioonitasemeid.

Inimene võib lõputult vaadata kolme asja: tuld, merd ja seda kuidas teine inimene tööd teeb.

Soovi korral saab ka meil lõkketuld teha ning suurema või väiksema seltskonnaga ümber tulekolde istuda.

Lõkkeplats asub taamal metsa ääres, grillimajast veidi edasi – sinna suunas jääb ka popsimaja.

Suitsusauna ja uue aida esine plats sobib nii telkimiseks kui ka pallimängudeks.

Talukiik peamaja esisel platsil on rahustav meelelahutus nii noortele kui vanadele.

Orhideede matkarada

Lääne-Saaremaa on liigirikas erinevate orhideede poolest ja ka meie talu ümbruses on võimalik neid kohata – kõige enam õitseb neid jaanikuul.

Ujumiskohad ja kalastamisvõimalused

Asume lähedal mitmetele järvedele ja poolsaarele omaselt oleme ümbritsetud kaunite liivarandade, samuti ka pankranniku ning kivise rannajoonega merega. Veekogudest leiab omale sobiliku nii kirglik kalamees, surfar, suur kui väike supleja.